Image
Top
Navigation
bukowina

Wiemy jak ważnym wydarzeniem jest zawarcie związku małżeńskiego. Dokładamy wszelkich starań, aby ten dzień zapisał się złotymi zgłoskami w pamięci Nowożeńców i ich bliskich. Oferujemy profesjonalne doradztwo w organizacji całego przyjęcia weselnego. Wspólnie z Państwem Młodym komponujemy menu uwzględniające wszystkie gusta. Proponujemy tradycyjne dania polskie lub potrawy z innych krajów. Poza wyśmienitym jedzeniem dobieramy również trunki, które najlepiej pasować będą do wybranych potraw. Smakołyki podane tradycyjnie na stołach dla gości ubogacamy również innymi atrakcjami kulinarnymi. Wedle życzenia Państwa Młodych może to być stół wiejski lub bufet z egzotycznymi przystawkami.

Dysponujemy dużą, klimatyzowaną salą weselną, która z łatwością pomieści wszystkich gości i sprosta potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów. Niepowtarzalną atmosferę urozmaicą okolicznościowe dekoracje, które dobieramy i wykonujemy zgodnie z życzeniami Nowożeńców. W jednym pomieszczeniu można biesiadować i tańczyć do białego rana, a wszystko to przy wtórze doświadczonych zespołów muzycznych, z którymi stale współpracujemy. Nie bez znaczenia jest także nasza profesjonalna i miła obsługa, która w sprawny sposób potrafi sprostać każdej sytuacji.
W razie potrzeby najmłodsi goście mogą liczyć na opiekę animatorów. Zajmują się oni organizacją ciekawych i rozwojowych zabaw, które zaangażują każde dziecko i sprawią, że rodzice bez obaw o swe pociechy mogą tańczyć i bawić się z pozostałymi gośćmi.